facebook twitter Google Plus
Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı özeti:

Berk Atan ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Süreç Film'in yeni dizi projesi Cennet'in Gözyaşları'ın 12. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı... Cennetin Gözyaşları 12. Bölümü ile 10 aralık 2017 pazar akşamı Atv ekranlarında. Cennet'in bulduğu ipucu kafasını oldukça karıştırmıştır. Cennet annesini bulmadan İstanbul'dan gitmeyecektir. Bu konuda en büyük destekçisi Selim olurken ondan ayrılmasının büyük bir hata olduğunu anlamıştır. Selim gerçekleri öğreninceye kadar aşkına ve Selim'e sahip çıkar. Bunun için Cengiz'i Nilgün'ü ve herkesi karşısına almaya razıdır.


Cennetin Gözyaşları dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cennetin Gözyaşları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı özeti